مجتمع پسران : ابتدایی 88959223 متوسطه 88959292  مجتمع دختران : 66578134

درباره حنان


مهارتهای رنگین کمان 1402

رنگین کمان نماد هفت مهارتی است که تحقق آن رشد همه جانبه دانش آموزان را به همراه خواهد داشت و آرزوهای حنان نیز هست. هرچند در نظام آموزشی پیچیده و فشرده کشور ما، برنامه ریزی برای تحقق همه اینها، آسان نیست اما حنان می کوشد فعالیتهای خود را در مقاطع مختلف بر اساس آن شکل دهد تا فارغ التحصیلانش تک بعدی نباشند و در حوزه ای مختلف صاحب سبک باشند. ان شاء الله.

 

یک: آموزه های آسمانی:  حنانی ها نردبانهای آسمان را می شناسند و در هر سرزمینی که زندگی کنند، خدایشان را همراه دارند و سخن گفتن با او را غنیمت می شمارند…

 دو: آموزش عمیق و ماندگار دروس: حنانی ها، خوب درس خواندن را بلدند و  می دانند که هدف از سالهای طولانی مدرسه، یادگیری طوطی وار و عادتی چند کتاب و سپس فراموش کردن آنها نیست… آنها مدرسه را جایی برای کسب نگرشهاي معنادار و روشهای حل مساله  می دانند و  با کسب بهترین نتایج در کنکور و ورود به بهترین دانشگاهها، شخصیت مستحکم علمی خود را به نمایش می گذارند.

 سه: مکالمه زبان: حنانی ها می­دانند که چطور باید با مردمان جهان گفت و گو کرد و تعامل با سایر آدمیان با هر رنگ و نژاد و زبان، را مهم می شمارند.

چهار: خوش نویسی:  حنانی ها، خوش «خط» هستند؛ گویا خط خوب نماد خط­مشی نیکو نیز هست.

پنج: کاربری کامپیوتر: حنانی ها، با ابزار مدرن زندگی در جهان امروز آشنایند و  از تکنولوژی، آگاهانه و هوشمندانه بهره می گیرند و اسیر آن نمی شوند.

شش: آداب زندگی: حنانی ها  زندگی را یک تجربه ارزنده و عالی تلقی می کنند. آنها می دانند برای یک زندگی شاد، آرام، امن، خلاقانه و معنادار  باید وقت گذاشت، مطالعه کرد، تجربه اندوخت و  جور استاد را کشید؛ حنانی ها زندگی را ساده نمی انگارند.

هفت: شنا و آمادگی جسمانی: حنانی ها، برای سلامتی خود ارزش قائلند.سوگندنامه دانش آموزان حنان